„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  3D Vizualizacijos

3D vizualizacijos, kas tai?

Kai kam ši sritis gali pasirodyti dar visai nepažįstama, nors paskutiniu metu ji ypač populiari. Kadangi būtent toks sprendimas leidžia geriausiai perteikti vizualų turinį. Apibendrintai galima sakyti, jog tai praktiškai bet kokio objekto ar daikto atvaizdavimas trimatėje erdvėje. Dažniausiai viskas atliekama kompiuteriu modeliuojant vaizdą. Tačiau tai nėra vien kūrybinis procesas, kaip gali pasirodyti. Kadangi viskas atvaizduojama itin tiksliai ir laikantis realių proporcijų. Todėl naudojamas tam tikras vaizdo mastelis. Dauguma tikrai bus matę tokius projektus, tačiau kartais jie būna tokie tikroviški, kad net sudėtinga atskirti juos nuo realių nuotraukų. Dabar vizualizuojami ne tik specifinių sričių objektai, tačiau ir nekilnojamas turtas. Kadangi taip galima geriausiai patekti ir leisti žmonėms susidaryti tiksliausią parduodamo būsto vaizdą. Kuriam neprilygsta net ir itin kokybiškai padarytos nuotraukos. Taip pat ši sritis itin praverčia kuriant prototipus pačiose įvairiausiose sferose.

Pasitelkti realų vaizdą ar pasinaudoti vizualizacija?

Šiomis dienomis vis dažniau susiduriama su tokiu klausimu. Ypač jeigu reikia kažką atvaizduoti itin tiksliai arba pateikti didesnės erdvės vaizdą. Aišku, kiekvienas pasirinkimas turės savų privalumų bei trūkumų. Tačiau neretai būtent 3D vizualizacijos bus praktiškesnis pasirinkimas. Kadangi fotografija yra ribojama techninių galimybių ir ne visuomet gali perteikti realų vaizdą. O jį kuriant kompiuterinėmis programomis praktiškai jokių ribų nėra. Be to, kartais pastarasis variantas gali būti netgi pigesnis pasirinkimas. Nors kažką sumodeliuoti taip pat reikia nemažai laiko ir specifinių žinių. Todėl kiekvienu atveju reikėtų situaciją vertinti individualiai ir tuomet jau ieškoti jai geriausiai tinkančio varianto. Bet labai tikėtina, jog ateityje vis dažniau bus pasirenkami modeliuoti vaizdai, kadangi jau dabar jie gali būti sunkiai atskiriami nuo nuotraukų. Bet tai tikrai nereiškia, kad fotografija bus pakeista, kadangi ir ji turi savų privalumų.

3D vizualizacijos, ar sudėtingas jų kūrimas?

Viskas priklauso nuo konkretaus daikto ar objekto, kadangi jie gali būti patys įvairiausi. Pradedant nuo techninio įrenginio ir baigiant parduodamu būstu arba jo projektu. Būtent pastariesiems pristatyti dabar labai dažnai pasitelkiamos kompiuterinės programos. Kadangi jos gali sukurti itin tikrovišką vaizdą, net jeigu jo realiai ir nėra. Ir nors procesas atrodo gana sudėtingas, tačiau iš tikrųjų įgudus galima gana paprastai kurti kokybiškus vaizdus. Bet to tikrai nepadarys kiekvienas, nes reikia ir specifinių žinių, ir bent minimalios patirties. Ypač norint sukurti nuo nuotraukų sunkiai atskiriamą vaizdą. O gana paprastiems variantams yra ir atitinkamų programų. Kurios veikia supaprastintu principu, bet tuo pačiu turi ir ribotas galimybes. Todėl norint tikrai kokybiškų vizualizacijų vertėtų kreiptis į šios srities profesionalus.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus