„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  Pakuočių dizainas

Kodėl svarbus pakuočių dizainas?

Vieni tam skiria labai daug dėmesio, o kiti pasirenka resursus investuoti į kitas kryptis. Aišku, dar labai daug priklauso ir nuo veiklos krypties ir kuriamo ar parduodamo produkto. Jeigu jis nėra kažkur eksponuojamas pakuotėje ir ji reikalinga tik pristatymui, tuomet natūralu, jog į tai nebus labai daug investuojama. Tačiau kitais atvejais išskirtinis dizainas gali atlikti ir reklamos funkciją. Kadangi jis bus matomas ir patrauks ne vieno akį, kas susidurs su tokia dėžute. Be to, kokybiška ir graži pakuotė gali būti naudojama ir ateityje. Kadangi žmonės jos paprasčiausiai neišmes ir sugalvos alternatyvią panaudojimo funkciją. O tai reikš, kad ji bus dar ilgai matoma ir toliau sėkmingai atliks reklaminę funkciją. Be to, kokybiškas dizainas parodo ir tai, jog įmonei rūpi kiekviena detalė, jog klientas būtų maksimaliai patenkintas. Taigi, dizainas tikrai svarbus aspektas ir nereikėtų jo nuvertinti.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį jį kuriant?

Retas kuris ryžtasi tą daryti savarankiškai, nebent yra anksčiau tekę susidurti su panašiu darbu ir įgyti patirties šioje srityje. Todėl dažniausiai kreipiamasi į profesionalus, kurie ne tik gali suteikti paslaugą, bet ir žino, kaip pasiekti geriausią rezultatą. Kadangi yra svarbus ne tik vizualiai gražiai atrodantis pakuočių dizainas, bet ir kiti jo aspektai. Pavyzdžiui, teksto dydis, spalvų deriniai, formos. Kadangi pagal visa tai žmonės renkasi ir kartais netgi natūraliai negalvodami apsisprendžia dėl vieno ar kito gaminio pirkimo. O tam pakuotė turi labai daug įtakos. Taigi, į visus šiuos dalykus ir kiekvieną smulkmeną reikia atkreipti dėmesį. Lygiai kaip ir pasidaryti realų pavyzdį, kuriame dar geriau atsiskleidžia visi niuansai.

Pakuočių dizainas ir jo nauda

Prie veiklos sėkmės prisideda kiekvienas dalykas, todėl itin svarbi praktiškai kiekviena smulkmena. Net ir šiuo atveju iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai tik papildomos išlaidos. Tačiau iš tikrųjų praktiškai visais atvejais jos yra nusveriamos teikiamos naudos. Kadangi užtenka vieną kartą suskurti norimą stilių ir toliau jį galima sėkmingai naudoti be papildomų išlaidų. Be to, jeigu negaminamas kažkoks specifinis įpakavimas ir tam nenaudojamos brangiau kainuojančios medžiagos, tuomet ir spauda ant pakuotės atsieina minimaliai. Tačiau toks įpakavimas iškart tampa išskirtiniu ir atpažįstamu. Ir visi produktai, kurie siunčiami, jau bus ne vien tik paprastas dėžės su neaiškiu turiniu. O jeigu pakuotės dar kažkur yra eksponuojamos, tuomet jų dizainas ypač svarbus. Kadangi žmonės neišbandę produkto pirmiausiai jį vertina būtent pagal įpakavimą. Todėl teigiamas įspūdis visuomet paskatins įsigyti tokį produktą. Todėl nauda yra tikrai didelė ir praktiškai visuomet ji nusveria patiriamas išlaidas.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus