„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  Spaudos dizaino paslaugos

Spaudos dizainas, kurti jį savarankiškai ar patikėti profesionalams?

Kartais gali visai natūraliai kilti toks klausimas, kadangi praktiškai visus darbus galima patikėti konkrečios srities specialistams. Tačiau kai kuriuos iš jų galima atlikti ir savarankiškai. Šiuo atveju labai daug priklauso nuo turimų žinių bei patirties. Kadangi be jos kažką sukurti būtų pakankamai sudėtinga. O rezultatas ne visuomet džiugintų, be to, tam reikėtų gana nemažai laiko. Taigi, norint turėtų kokybišką rezultatą per gana trumpą laiką, tuomet praktiškai visais atvejais geriau kreiptis į profesionalus. Tačiau jeigu esate susidūrę su šia sritimi ir norite joje pagilinti žinias, tuomet galima darbų imtis ir savarankiškai. Nors pastaruoju metu žmonės labiau linkę susikoncentruoti ir dirbti savo srityje, kur jiems sekasi geriausiai. Būtent todėl neretai visi darbai paliekami konkrečių sferų specialistams. Ir tai užtikrina geriausią rezultatą.

Į ką atkreipti dėmesį ruošiant medžiagą spaudai?

Žinoma, pirmiausiai bus svarbus jos turinys. Tačiau be jo niekas net negalvoja apie tolimesnius etapus, nebent kuriant planus. Bet turint turinį jau galima planuoti ir galvoti, koks bus spaudos dizainas. Nuo jo ne ką mažiau priklauso informacijos pateikimo sėkmė ir jos pasiekiamumas. Kadangi žmonės viską pirmiausiai vertina paviršutiniškai bei vizualiai. Ir jeigu kažkas patraukai dėmesį, tik tuomet yra gilinamasi į visą turinį. Būtent todėl tiek daug dėmesio skiriama maketavimo darbams, tinkamo šrifto, spalvų parinkimui. Taip pat svarbu įsitikinti, jog nepasitaikytų kažkokių klaidų. Ir ne tik rašybos, bet ir spausdinimo. Kadangi kartais kompiuteriniame variante viskas gali atrodyti nepriekaištingai, bet jį atspausdinus pasimato, jog pasikeičia spalvos arba tam tikros kraštinės neatrodo taip gerai. Taigi, bandomieji variantai tikrai nepakenktų ir leistų jaustis ramiai, jog nebus kažkokių nesklandumų. Kurie akimirksniu gali sugadinti net ir patį geriausią turinį ir visa medžiaga neteks savo prasmės. Kadangi į ją žmonės nežiūrės taip rimtai.

Koks yra geriausias spaudos dizainas?

Vieno varianto, kuris būtų optimalus visais atvejais nėra. Kadangi tuomet praktiškai visa vizualiai pateikiama informacija būtų tokia pati. Tačiau visi nori kažkaip išsiskirti. Bet egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių stengiamasi laikytis. Nes būtent jos padeda pasiekti geriausią rezultatą. Tai būtų ir tam tikros proporcijos, ir teksto dydis, ir spalvų deriniai. Bet tai nereiškia, jog negalima eksperimentuoti, kadangi šioje srityje laisvės kūrybai yra tikrai daug. Ir neretai būtent nuo jos priklauso sėkmė. Bet bendrai galima pasakyti, jog dizainas turėtų turėti vientisą stilių, o nuo pagrindinių akcentų neturėtų nukreipti dėmesio papildomos vizualinės priemonės. Būtent todėl paskutiniu metu itin populiarus tapo minimalistinis stilius. Kadangi jis užtikrina geriausią informacijos pateikimą.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus