„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  Svetainių dizainas

Svetainių dizainas – dalis verslo sėkmės

Šiomis dienomis labai daug sričių persikėlė į virtualią erdvę. Žmonės vis dažniau apsiperka internetu, taip pat virtualiai ieškoma ir informacijos. Todėl praktiškai kiekviena įmonė turi savo internetinę svetainę, kuri yra svarbi nepriklausomai nuo vykdomos veiklos. Tačiau vien ją turėti nepakanka, kadangi yra daugybė kitų panašių svetainių, kurios priklauso tokias pačias paslaugas teikiančioms įmonėms. Arba toms, kurios užsiima panašių produktų prekyba ar gamyba. Todėl labai svarbiu faktoriumi tampa išskirtinumas. Ir čia galioja gana panašios taisyklės kaip ir daugumoje marketingo sričių. Reikia kažkaip tą pačią informaciją pateikti kažkaip kitaip ir patraukliau, negu kad tai daro kiti. Būtent tą užtikrina išskirtinis ir kokybiškas dizainas. Kadangi kartais vien įsijungus internetinę svetainę norisi ją paprasčiausiai išjungti, nes nepatinka jos stilius. O kitos kaip tik sužavi savo vizualiniu informacijos pateikimu ir užtikrina, jog klientai užsibus ilgiau ir paanalizuos siūlomas paslaugas bei produktus.

Mažiau yra daugiau

Šį posakį galima išgirsti bei sėkmingai pritaikyti daugybėje gyvenimiškų situacijų bei sričių. Ne išimtis būtų ir svetainių dizainas. Būtent todėl paskutiniu metu kaip pats populiariausias ir sėkmingiausias yra įvardijamas minimalistinis stilius. Kadangi su informacijos pertekliumi tenka susidurti nuolat. Be to, žmonės nenori gaišti savo laiko ieškodami jiems reikiamos informacijos internete. Todėl labai dažnai jos per kelias sekundes jie paprasčiausiai išeis iš internetinės svetainės ir keliaus į kitą. O tai reiškia, kad įmonė praras potencialų klientą. Todėl geriausia vadovautis tokia taisykle, kad reikėtų pateikti viską, kas svarbiausia, bet nieko papildomo, kas nebūtų aktualu. Arba bent jau papildomą informaciją kažkaip išskirti, jog žmonėms nereiktų tarp jos ieškoti esminių dalykų. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie navigaciją svetainėje. Ji turėtų būtų itin paprasta ir labai aiški. Kadangi bet koks nepatogumas gali atbaidyti žmones. Tuo labiau, kad jie praktiškai visais atvejais gali rinktis iš daugybės kitų panašių svetainių.

Svetainių dizainas turi būti dinamiškas

Viskas juda į priekį ir technologijos yra ta sritis, kur šis judėjimas vyksta sparčiausiai. Todėl šioje sferoje net ir nedidelis atsilikimas gali reikšti labai daug. Todėl svarbu nuolat prižiūrėti bei analizuoti ir turimą internetinę svetainę. Kadangi net ir pats moderniausias bei šiuolaikiškiausias dizainas po kelių metų jau gali būti laikomas senu tiek vizualine, tiek ir funkcine prasme. Todėl bent periodiškai reikėtų tam skirti dėmesio, o kas kažkiek laiko nepakenktų ir kardinalūs pasikeitimai. Tik labai svarbu, kad jie lemtų ir patogumą naršant tokioje svetainėje. Kadangi tam tikri nesklandumai taip pat vertinami gana neigiamai. Dėl šios priežasties verta skirti dėmesio ne tik atnaujinimams, bet ir jų testavimui.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus