„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba ar jos vis dar aktualios

Toks rekvizitų dalijimosi būdas jau populiarus ne vienerius metus. Anksčiau žmonės turėdavo daugybę skirtingų įmonių kortelių ir būtent iš jų rinkdavosi, su kuo susisiekti dėl tam tikro pirkinio ar paslaugos. Tačiau pastarosiomis dienomis informacija tapo prieinamesnė virtualioje erdvėje, kur ją galima surasti tiesiog akimirksniu. Bet dėl šios priežasties vizitinės neišnyko, nors kai kuriais atvejais verslas joms skiria ne tiek daug dėmesio. Nors tai yra todėl, jog dabar reikia rūpintis, kad informacija būtų pateikiama gerokai plačiau. Bet kokybiška vizitinė gali prie to taip pat prisidėti. Kadangi ją turintis žmogus, tikėtina, pirmiausiai kreipsis būtent į tą įmone, o ne ieškos kažkokių alternatyvų. Be to, jomis žmonės gali pasidalinti ir su kitaip ir taip perduoti ne tik informaciją, bet kartu ir savotišką rekomendaciją. Todėl net ir šiandien tokios kortelės yra pakankamai svarbios.

Rekomendacijų svarba versle

Šiomis dienomis praktiškai kiekviename žingsnyje susiduriame su daugybe skirtingos informacijos. Tačiau esant tokiam jos kiekiui tik gana nedidelė dalis išlieka ilgiau ir yra analizuojama. Dėl šios priežasties labai daug investuojama į gerą marketingą, kuris leistų išsiskirti ir taip perteikti informaciją. Bet dar paveikesnis variantas, kuris tikrai lemia žmonių pasirinkimą yra rekomendacijos. Kadangi tokiu būdu pateikiama informacija laikoma patikimesne, negu kad gaunama iš reklamų. Todėl kai kurios įmonės net savo internetiniuose puslapiuose turi atsiliepimų skiltį. O tuo tarpu kitos rūpinasi vizitinių kortelių gamyba ir jas noriai dalina savo klientams. Kadangi jos taip pat veikia labai panašiu principu. Patenkintas klientas labai dažnai užklaustas apie atliktą paslaugą arba įsigytą produktą pasidalins tokia kortele. Ir tai bus ne tik rekomendacija, bet ir reklama, kuri praktiškai nieko nekainuoja. Kadangi niekam nemokama už tai, jog pasidalintų įmonės rekvizitais su pažįstamais žmonėmis.

Kiek kainuoja vizinių kortelių gamyba?

Tai tikrai nėra ypatingai daug investicijų reikalaujanti sritis. Tačiau konkrečią sumą įvardinti būtų sudėtinga, kadangi kiekvienu atveju ji gali būti vis kita. Nes daug kas priklauso ir nuo pačios kortelės pasirinkimo. Joms gali būti naudojamos skirtingos medžiagos bei technologijos. Taip pat galutinei sumai nemažai įtakos turi ir užsakomas kiekis. Kuo jis didesnis, tuo atitinkamai vieneto kaina bus mažesnė. Be to, kiekviena įmonė taiko savo individualią kainodarą, todėl ir nuo jos priklausys kainos. Taigi, norint sužinoti tikslią sumą reikėtų teirautis jau šia veikla užsiimančių specialistų, kiek tai galėtų kainuoti. Bet praktiškai visuomet vieneto kaina bus skaičiuojama centais, bet tik labai retais atvejais gaminamas toks mažas kiekis kortelių. Kadangi tai ne tik neapsimoka, bet ir nėra labai praktiška.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus