„Your Business Solution“ — tai sprendimus randanti kūrybinė grafinio dizaino agentūra. Mūsų ilgametė patirtis ir ambicingų profesionalų komanda gali greitai ir efektyviai išspręsti beveik bet kokį dizaino uždavinį. Kaupėme kompetencijas, kurios šiandien apima nuo sudėtingiausių ženklodaros ir prekių ženklų įvaizdžio projektų iki pačių subtiliausių darbų, kuriuos atliekame dėmesingai ir atsižvelgdami į jūsų poreikius.

  /  Vizualizacijų kūrimas

Vizualizacijų kūrimas ir jų populiarumo priežastis

Šiomis dienomis labai daug dalykų persikelia į virtualią erdvę. Ir daugumai žmonių jau gana įprasta yra apsipirkti internetu daiktą apžiūrint tik iš nuotraukų bei perskaitant jo aprašymą. Todėl dabar labai daug priklauso ne tik nuo pačios prekės, bet ir nuo to, kaip ji pateikiama. Ir jeigu anksčiau dalį pirkėjų priviliodavo išskirtinės parduotuvių vitrinos, tai dabar šią funkciją atlieka dizaino sprendimai internete. Bet ne visuomet pakanka vien nuotraukų, kadangi jos kartais gali būti pakankamai ribotos dėl fotografijos specifikos. Todėl žymiai daugiau galimybių suteikianti alternatyva yra būtent vizualizacija. Kadangi ji leidžia ne tik itin tiksliai bei tikroviškai atvaizduoti, tačiau ir kurti bei daiktus įkomponuoti norimoje aplinkoje, kuri nebūtinai egzistuoja realiai. Taigi, tokiu būdu yra žymiai lengviau išpildyti turimas vizijas ir tam reikia mažiau resursų. O rezultatas gaunasi toks tikroviškas, kad kartais sunku jį atskirti nuo įprastos nuotraukos.

Nekilnojamąjį turtą geriausiai parodo ne tik nuotraukos

Žinoma, skelbimai internete be jokios vaizdinės medžiagos ir fotografijų sulaukia labai mažai populiarumo. Kadangi tokiu atveju žmonės net neįsivaizduoja, koks būstas parduodamas. Dėl šios priežasties bet kokios nuotraukos yra geriau, negu jokių. Nors neretai joms skiriamas gana nemažas dėmesys, nes nuo to priklauso ir būsto patrauklumas. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau greta fotografijų atsiranda ir vizualizacijų kūrimas. Kadangi jos leidžia geriau bei tiksliau atskleisti būsto išplanavimą ir jį pateikti visiems suprantamu būdu. Nes tikrai ne kiekvienas nori gilintis į planus ir brėžinius. Taip pat jos labai praverčia kuomet dar nėra pastatyto namo arba būstas dar neįrengtas. Tačiau pagal viziją ar projektą jau galima sukurti itin tikrovišką vaizdą, kaip viskas atrodys ateityje. Taigi, pastaruoju metu tokių nekilnojamojo turto skelbimų tik daugėja. Kadangi papildoma informacija leidžia išsiskirti, žmonėms geriau suprasti, virtualiai apžiūrėti parduodamą būstą, o tai suteikia pranašumo.

Kiek kainuoja vizualizacijų kūrimas?

Kainos šioje srityje gali skirtis labai smarkiai ir svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių Eurų. Kadangi kiekvieną kartą skirsis vizualizuojamas daiktas ar objektas. Ir jeigu jis pakankamai paprastas bei nedidelis, tuomet ir galutinė suma bus atitinkama. Tačiau kartais tenka atvaizduoti itin sudėtingus objektus, kuriems sukurti reikia nemažai laiko ir patirties. Tuomet kaina automatiškai bus didesnė. Ir dėl šios priežasties labai sunku įvardinti tikslią sumą. Aišku, specialistai dirbantys konkrečioje srityje su tam tikrais objektais neretai turi savo kainoraštį. Tačiau neretai jis būna ir sutartinis, ypač jeigu užsakymas nėra standartinis. Bet ši paslauga tikrai nėra ta, kuri pareikalaus ypatingai daug investicijų, lyginant su jos siūlomu išskirtiniu turiniu.

UAB Your Business Solution 2020. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Navus